شنبه, 29 تیر 1398

حضرت امیرالمومنین علی(عليه السلام):


اَلتَّوَكُلُّ عَلَى اللّه نَجاةً مِنْ كُلِّ سوءٍ وَ حِرْزٌ مِنْ كُلِّ عَدُوٍّ؛

توكل بر خداوند،

مايه نجات از هر بدى و محفوظ بودن از هر دشمنى است.


بحارالأنوار(ط-بیروت) ج 75، ص 79 ، ح 56

 

 

 

 


اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: نمیخواهم شرمنده مردم کرمان شوم چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 04 مرداد 1397 ساعت 18:03

دکتر قرایی: نمیخواهم شرمنده مردم کرمان شوم

رییس هیات فوتبال استان کرمان گفت: ریسک سرپرستی باشگاه مس کرمان را در شرایط حساس و نامطلوبی پذیرفتم.

دکتر قرایی روز پنجشنبه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان کرمان افزود: در زمان شروع کارم بعنوان سرپرست باشگاه مس کرمان ، این باشگاه وضعیت مناسبی چه از لحاظ سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری نداشت که بتوان امیدی به موفقیت در آن متصور بود!

وی ادامه داد : تیم فوتبال این باشگاه زمان زیادی را بی جهت از دست داده بود و کاری هم برای آماده سازی زمین چمن ورزشگاه باهنر انجام نشده بود و از آن مهمتر استراتژی واضح و مشخصی برای هدف تعیین شده از طرف شرکت صنایع ملی مس ایران یعنی صعود به لیگ برتر طراحی نشده بود.

سرپرست باشگاه مس کرمان اضافه کرد:بنده این ریسک را به جان خریدم و زیربار این مسئولیت خطیر رفتم اما از آنجا که در همه احوال ، حالتها و مسئولیتها متکی به لطف خداوند و عنایت پدر شهیدم هستم ، نه تنها شانه از بار مسوولیت خالی نکردم بلکه در معارفه گفتم که من چندسال وقت نمیخواهم و فقط یکماه فرصت میخواهم تا تیم را با حمایت مدیران مس و غیرت بازیکنان بومی و شور و شعور هواداران در سمت موفقیت قرار دهم.

دکتر قرایی خاطرنشان کرد: علی رغم اینکه بسیاری از بازیکنان شاخص جذب تیمهای مدعی و رقیب شده بودند ،با توکل به خدا توانستیم بازیکنان بومی شاخص مان را با مبلغ سقف تعیین شده به خدمت مس در بیاوریم.

وی ادامه داد: این بازیکنان بومی همین الان هم با پیشنهاد سه چهار برابری روبه رو هستند اما به احترام هواداران و تعصبی که به شهرشان دارند از پول چشم پوشی کردند و تیم مس را با اراده قوی خود ساختند.

سرپرست باشگاه مس کرمان اظهار داشت: جا دارد در همینجا دست یکایک این عزیزان" فرزاد حسینخانی،حامد محمودی،احمد زنده روح،سجاد حیدری،وحید اسماعیل بیگی و ...." را به گرمی بفشارم که تیم شهر خود را تنها نگذاشتند.

دکتر قرایی از حمایتهای بی دریغ و همه جانبه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا توحیدی مشاور محترم مدیرعامل شرکت صنایع مس ایران در امور فرهنگی و ورزشی  تقدیر و تشکر کرد و افزود:با نیت خیر و صداقت حاج آقا توحیدی توانستیم مرحله سخت دوران آماده سازی و بستن تیم را پشت سر بگذاریم که همه این موارد در کنار جذب چند بازیکن شاخص لیگ برتری ، باعث شد مس دوباره به صف مدعیان لیگ یک قرار گیرد.

سرپرست باشگاه مس کرمان اضافه کرد : این مهم میسر نمیشد مگر با یک کار تیمی و خرد جمعی همکاران عزیزم جناب آقای یوسف آبادی و برادرم آقای مکی زاده و دانش کادر فنی،حمایت آقای توحیدی و همکاری و همدلی خوب بازیکنان تیم خصوصا رهبری خوب آقای فرزاد حسینخانی در بین بازیکنان که جا دارد در همینجا از همت بلند این عزیزان کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.

دکتر قرایی خاطرنشان کرد: اما آنچه باید از الان به آن توجه ویژه ای داشت، نگهداری این مجموعه و حفظ اتحادی که بین بازیکنان،هواداران،مجموعه باشگاه مس ، مسئولین،نمایندگان به وجود آمده است زیرا این همدلی و اتحاد منجر به امیدواری هواداران و مردم و خوشبین شدن آنها به آینده این تیم شده است.

وی ادامه داد: که برخود لازم میدانم از حمایت نمایندگان استانمان خصوصا آقایان دکتر پورابراهیمی،دکتر زاهدی،حاج آقا حسن پور،آقای مهندس بختیاری،آقای دکتر امیری و آقای اسدی و.... کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.

سرپرست باشگاه مس کرمان گفت: همه این صحبتها و اقدامات فقط و فقط به خاطر شادکردن دل همه هواداران و تزریق روحیه نشاط بین مردم کرمان که سرمایه واقعی فوتبال هستند، می باشد که انشاالله با همکاری و اتحاد همه جانبه تمامی ارکان شهر کرمان از بازیکنان گرفته تا ،هواداران،اصحاب رسانه،مسئولین ، با رسیدن به موفقیت شرمنده مردم کرمان نشویم.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است