دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398


 اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: برگزاری لیگ‌های فوتبال شهرستان ها با جدیت دنبال می شود چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 10 آبان 1397 ساعت 11:33

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان:

برگزاری لیگ‌های فوتبال شهرستان ها با جدیت دنبال می شود

 

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: برگزاری لیگ‌های فوتبال شهرستان های استان با جدیت دنبال می شود و در بعضی از شهرستان ها هم این لیگ آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ دکتر علی قرایی در آیین افتتاح لیگ فوتبال شهرستان زرند یادواره شهید ظهیر صادقی با اشاره به اینکه گذاشتن نام و یاد این شهید بزرگوار بر مسابقات، مسئولیت ما و کسانی که در این مسابقات شرکت می‌کنند را زیاد می‌کند، اظهار داشت: چون نام شهید زینت‌بخش این مسابقات است، باید خیلی با حساسیت و وسواس خاصی شرکت کنید. اخلاق، نظم و انضباط مهم‌ترین چیز است که انشاءالله روح این شهید بزرگوار از همۀ ما راضی باشد.

وی ضمن تشکر ویژه از عباس جعفری، رئیس هیئت فوتبال شهرستان زرند گفت: ایشان همۀ مواردی که مد نظر هیئت فوتبال استان بوده را به‌خوبی دارند، پیاده می‌کنند و پویایی، زنده بودن و جوانی را سرلوحۀ کار خودشان قرار داده‌اند. با تفکر جدید و پویایی بیش‌تر می‌توانیم به سمت هدف برویم.

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان خاطرنشان کرد: یکی از نگرانی‌های ما در هیئت فوتبال استان، همین خواب‌آلودگی هیئت‌های شهرستان بود که خدا را شکر با برگزاری لیگ‌های فوتبال درون‌شهرستانی که یکی از اهداف ما در هیئت‌های شهرستان هاست و با حضور فعال هیئت زرند این نگرانی تا حدی مرتفع شده است.

قرایی افزود: زرند جزو معدود شهرستان‌هایی است که استارت این کار را زده است و خوشحالم و تشکر می‌کنم به‌خاطر این اهتمامی که به مسئلۀ توسعۀ فوتبال در زرند دارند.

وی یادآور شد: جلسه نهایی لیگ برتر استان را داشتیم و جای تیم‌های زرند در لیگ برتر استان واقعا خالی است. لیگ برتر به‌عنوان پیشانی و ویترین فوتبال استان است و حیف است که زرند در این لیگ تیم نداشته باشد.

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان ادامه داد: امیدواریم در سال‌های آینده با همت مسئولان و بنگاه‌های اقتصادی زرند، این اتفاق میمون و مبارک بیفتد. چون ما از زرند انتظار بیش‌تر از این داریم به دلیل اینکه هم بنگاه‌های اقتصادی خوبی در زرند هست و هم بازیکن‌های خوبی دارد. یادم هست زمانی که فوتبال بازی می‌کردم، تکنیکی‌ترین بازیکن‌ها از زرند بودند.

قرایی بیان کرد: جای خوشحالی است که می‌بینیم تیم بانوان زرند رتبۀ سوم کشور را کسب کرده و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم از برترین‌های فوتبال استان دعوت کرده و به صورت ویژه از آنها قدردانی کنیم.

وی با اشاره به شروع شدن لیگ دسته دو فوتسال کشور از جمعه گفت: نماینده زرند، تیم بانشاط و مقتدری است و امسال می‌تواند از حیثیت فوتسال استان به خوبی دفاع کند.

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان ضمن تشکر از حضور آقای کهوری در آیین افتتاح لیگ زرند گفت: امیدوارم ایشان با نگاه ویژه‌ای که ایشان به شهرستان زرند دارند خصوصا در بحث داوری، در سال‌های آینده داورهای موفق و مطرحی از شهرستان زرند را به عرصۀ داوری کشور معرفی کنیم.

قرایی افزود: همین الان آقای کهوری چند داور نوجوان این شهرستان را زیر نظر دارند؛ پتانسیل داوری در زرند خیلی خوب و نویدبخش آینده ای درخشان است.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است