جمعه, 17 مرداد 1399

پیامبر اکرم (ص):

أیُّمَا امْرِئٍ وَلِیَ مِنْ أمْرِ المُسْلِمِینَ

وَلَمْ یَحُطْهُم بِما یَحُوطُ بِهِ نَفْسَهُ لَمْ یَرَحْ رائِحَةَ الجَنَّةِ.

هر کس بخشی از کار مسلمانان را بر عهده گیرد

و در کار آن‌ها مانند کار خود دلسوزی نکند،

بوی بهشت را استشمام نخواهد کرد.

کنزالعمال، ج ۶، ص ۲۰، ح ۱۴۶۵۴

اخبار تصویری_new

دکتر قرایی:استان کرمان به قطب فوتبال بانوان تبدیل شده است چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 17 تیر 1398 ساعت 17:00

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان:

استان کرمان به قطب فوتبال بانوان تبدیل شده است

 

ریاست هیئت فوتبال استان کرمان گفت: استان کرمان تبدیل به قطب فوتبال بانوان شده است چرا که عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی لیگ برتر فوتبال بانوان کشور در اختیار استان کرمانی‌ها است و در لیگ برتر فوتسال بانوان نیز دو تیم قوی داریم که یکی نایب قهرمان و دیگری عنوان چهارمی کشور را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ دکتر علی قرایی در مراشم جشن قهرمانی تیم فوتبال بانوان شهرداری بم در لیگ برتر فوتبال کشور اظهار داشت: قهرمانی تیم شهرداری بم کار بسیار بزرگ و دشواری در عرصه بانوان است لذا باید این قهرمانی را به باشکوه‌ترین شکل ممکن جشن گرفت.

وی با بیان اینکه در حوزه فوتبال بانوان همانند آقایان اعتبار، امکانات، نگاه رسانه‌ها و مسئولان وجود ندارد، افزود: عشق و انگیزه بانوان بمی موجب شد این تیم با اقتدار کامل عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال کشور را کسب کنند.

دکتر قرایی عنوان کرد: سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم به عنوان یک معلم دلسوز و با اخلاق و مسئولان این شهرستان با حمایت‌های خود، سهمی بزرگ در قهرمانی تیم فوتبال شهرداری بم و برگزاری جشن قهرمانی داشتند.

رئیس هیئت فوتبال استان کرمان بیان کرد: پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی فوتبال بانوان به سرمربی تیم شهرداری بم شده است و امیدواریم با پذیرش این درخواست نماینده شایسته دیار کریمان در تیم ملی کشور باشد.

وی با بیان اینکه امیدواریم تکرار موفقیت‌های تیم فوتبال بانوان شهرداری بم را در کشور شاهد باشیم گفت: امیدواریم شهرداری بم در ادامه قهرمانی آسیا و حضور در جام‌های جهانی را به ویترین افتخارات خود اضافه کند که این اتفاق مبارک با حمایت تمامی افراد رخ می‌دهد.

دکتر قرایی در پایان گفت: استان کرمان قطب فوتبال بانوان است چرا که عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی لیگ برتر فوتبال بانوان کشور در اختیار استان کرمانی‌ها است و در لیگ برتر فوتسال بانوان نیز دو تیم قوی داریم که یکی نایب قهرمان و دیگری عنوان چهارمی کشور را کسب کرد.

 

 

فوتبال مجازی

 

جهت ثبت نام در مسابقات

فوتبال مجازی و الکترونیک

لطفا اینجا کلیک کنیدکلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است