دوشنبه, 22 مهر 1398

 

اخبار تصویری_new

امیرخسروی: ۵ فوتبالیست کرمانی به اردوی تیم ملی شدند چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 19 تیر 1398 ساعت 16:43

 

دعوت ۵ فوتبالیست کرمانی به اردوی تیم ملی

مهران حیدری، حسین خواجویی، جواد جداوی، علیرضا اسدآبادی و علیرضا زارع از استان کرمان به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان دعوت شدند.

عرفان امیرخسروی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: در دومین مرحله از انتخاب نفرات نهایی تیم ملی فوتبال جوانان، اسامی ۷۷ بازیکن در ۳ گروه از سوی کادر فنی اعلام شده است که طبق برنامه تعیین شده در اردو‌های انتخابی ۲۰ تا ۳۰ تیر جاری شرکت می‌کنند.

وی افزود: مهران حیدری که در پست گُلر بازی می‌کند و حسین خواجویی، جواد جداوی، علیرضا اسدآبادی و علیرضا زارع از استان کرمان به این اردو دعوت شده‌اند که طبق برنامه باید در اردو‌ها حاضر شوند.

امیرخسروی تصریح کرد: مهران حیدری و علیرضا زارع در باشگاه مس رفسنجان توپ می‌زنند و حسین خواجویی هم در باشگاه گل‌گهر سیرجان عضویت دارد و جواد جداوی هم در تیم‌های شهرستان منوجان به عنوان فوتبالیست پرورش یافته است و علیرضا اسدآبادی نیز بازیکنی بوده که در شهر کرمان توپ زده است.

وی یادآور شد: سیروس پورموسوی با برگزار کردن اردوی تیم ملی جوانان در سه گروه و دعوت از ۷۷ بازیکن انگیزه خوبی برای بازیکنان جوان و آن‌ها که در شهرستان‌ها هستند، ایجاد کرده است.

امیرخسروی از دعوت دو بازیکن کرمانی نیز به اردوی تیم ملی امید خبر داد.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است