دوشنبه, 22 مهر 1398

 

اخبار تصویری_new

از خانواده شهید بادپا در مراسم قرعه‌کشی لیگ دسته اول فوتسال کشور تقدیر شد چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 24 شهریور 1398 ساعت 20:46

از خانواده شهید بادپا در مراسم قرعه‌کشی لیگ دسته اول فوتسال کشور تقدیر شد

 

در مراسم قرعه‌کشی لیگ دسته اول فوتسال کشور که به میزبانی هیئت فوتبال استان کرمان برگزار شد، از خانواده شهید بادپا که از شهدای مدافع حرم هستند، تجلیل شد.

به گزارش روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان؛ قرعه‌کشی لیگ دسته اول فوتسال کشور صبح امروز با حضور دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون آموزش مجلس، شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر، دکتر علی قرایی ریاست هیئت فوتبال استان کرمان، آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال، وحید کریم‌زاده سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان و...برگزار شد که در این مراسم از خانواده شهید بادپا که از شهدا مدافع حرم بودند تجلیل شد.

همچنین رونمایی از لوگو لیگ دسته اول فوتسال کشور توسط خانواده شهید بادپا رونمایی شد.

گفتنی است لیگ برتر فوتسال استان کرمان با نام شهدای مدافع حرم نامگذاری شده است و شهید بادپا نزد متولیان فوتبال استان کرمان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

لازم به ذکر است غلامحسین زمان‌آبادی مشاور فرهنگی و مسئولیت‌های اجتماعی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگویی از عملکرد دکتر قرایی ریاست هیئت فوتبال استان کرمان به جهت نامگذاری لیگ‌های فوتبال و فوتسال استان با نام شهدا تجلیل و عنوان کرده بود فدراسیون از این حرکت هیئت فوتبال استان کرمان الگو برداری خواهد کرد.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است